Products
-
Bom Petisco Bacalhau (Codfish) in Extra Virgin Olive Oil & Garlic
No reviewsRegular price €5,99 EURRegular priceSale price €5,99 EURSold out -
Bom Petisco BIO Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€4,29 EURSale price From €3,99 EURSale -
Bom Petisco BIO Sardines in Olive Oil (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,79 EURRegular price€4,29 EURSale price €2,79 EURSaleNew -
Bom Petisco BIO Sardines in Tomato Sauce
No reviewsRegular price €4,19 EURRegular priceUnit price €34,92/kgSale price €4,19 EUR -
Bom Petisco BIO Tuna Fillets in Extra Virgin Olive Oil 120g
1 reviewRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kgSale price €3,99 EUR -
Bom Petisco BIO Tuna Fillets in Tomato Sauce 120g
No reviewsRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€5,50 EURSale price €3,99 EURSale -
Bom Petisco Mackerel Fillets in Extra Virgin Olive Oil
2 reviewsRegular price €4,88 EURRegular priceUnit price €40,67/kgSale price €4,88 EURSold out -
Sold outBom Petisco Marinated Tuna
1 reviewRegular price €3,45 EURRegular priceUnit price €28,75/kgSale price €3,45 EURSold out -
Value PackSaleBom Petisco Portuguese Sardines Tasting Pack (5 × 120g)
15 reviewsRegular price €14,98 EURRegular priceUnit price €24,97/kg€17,50 EURSale price €14,98 EURValue Pack -

Bom Petisco Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price From €3,49 EURRegular priceUnit price €29,08/kg€3,99 EURSale price From €3,49 EURSale -
Bom Petisco Sardines in olive oil (Ugly Tin)
2 reviewsRegular price €2,45 EURRegular priceUnit price €20,42/kg€3,90 EURSale price €2,45 EURSale -
Save up to 15%Bom Petisco Sardines in Spicy Tomato
3 reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kgSale price €2,99 EUR -
Bom Petisco Sardines in Spicy Tomato (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kg€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -

Bom Petisco Sardines in Spicy Vegetable Oil
1 reviewRegular price €2,99 EURRegular price€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -

Bom Petisco Sardines in Tomato
7 reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kg€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -
Save up to 15%Bom Petisco Sardines in Vegetable Oil
3 reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceSale price €2,99 EUR
This Week:
-
Value PackNewPortuguese Sardines in Olive Oil Tasting Pack – 5 Tins
No reviewsRegular price €17,49 EURRegular priceUnit price €24,99/kg€20,75 EURSale price €17,49 EURValue PackNew -
Minerva Baby Sardines (Petingas) in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €44,33/kg€4,69 EURSale price From €3,99 EURSale -
Bom Petisco Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price From €3,49 EURRegular priceUnit price €29,08/kg€3,99 EURSale price From €3,49 EURSale -
Bom Petisco BIO Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€4,29 EURSale price From €3,99 EURSale -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €3,89 EURRegular priceUnit price €32,42/kg€4,49 EURSale price €3,89 EURSaleNew -
Conservas Santos Spicy Sardines in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURNew -
José Gourmet Sardines in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €6,99 EURRegular priceUnit price €58,25/kg€7,40 EURSale price €6,99 EURSaleNew -
José Gourmet Olive Oil from Alentejo Interior PDO 250ml
No reviewsRegular price €16,50 EURRegular priceUnit price €66,00/LSale price €16,50 EURNew -
NURI Sardines in Olive Oil
15 reviewsRegular price €5,95 EURRegular priceUnit price €47,60/kgSale price €5,95 EUR -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon
8 reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EUR -
NURI Spiced Sardines in Olive Oil
No reviewsRegular price €5,95 EURRegular priceUnit price €47,60/kgSale price €5,95 EUR -
Conservas Santos Sardines in Olive Oil with Lemon Slice 120g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURNew -
Conservas Santos Small Sardines (Petingas) in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURNew -
Conservas Santos Mediterranean Mackerel Fillets 120g
No reviewsRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €49,92/kgSale price €5,99 EURNew -
Value PackNewConservas Santos Sardine Tasting Pack (3 x 120g)
No reviewsRegular price €14,99 EURRegular priceUnit price €41,64/kgSale price €14,99 EURValue PackNew -
Campos Santos Extra Virgin Olive Oil 200ml
No reviewsRegular price €11,99 EURRegular priceUnit price €59,95/LSale price €11,99 EURNew -
José Gourmet Sardines with Lemon in Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €7,40 EURRegular priceUnit price €61,67/kgSale price €7,40 EURNew -
José Gourmet Smoked Sardine in Extra Virgin Olive Oil 120g
No reviewsRegular price €7,90 EURRegular priceUnit price €65,83/kgSale price €7,90 EURNew
1
/
of
18
Collection: Products












